Klub Piłki Ręcznej Ostrovia

Strona główna Aktualności Seniorzy Zwycięstwo w Chrzanowie!

Zwycięstwo w Chrzanowie!

Kategoria: Seniorzy  |  30.09.2017r. 20:01 Dawid Bilski

Trzecie zwycięstwo z rzędu na parkietach I ligi. Zespół Kazimierza Kotlińskiego i Piotra Kierzka w sobotę pokonał na wyjeździe MTS Chrzanów 34:32.

Początkowa faza spotkania należała do gospodarzy, którzy prowadzili już 11:7. Zabójczy w wykonaniu ostrowian okazał się finisz pierwszej połowy. Cztery bramki z rzędu rzucone rywalom dały wynik 15:14 na korzyść Ostrovii .

Po zmian stron biało-czerwoni odskoczyli na 6 trafień - 23:17 w 40 minucie. Zerwali się jeszcze gracze MTS-u, którzy wyrównali do stanu 30:30. Ostatnie fragmenty spotkania należały do ostrowskiej drużyny.

Świetnie w ataku spisali się Mariusz Kuśmierczyk i Jakub Tomczak, którzy zdobyli po 9 bramek. Cieszy też postawa obrotowego, Mateusza Wojciechowskiego - 5 trafień Na cenny triumf zapracowali wszyscy zawodnicy.

MTS Chrzanów - KPR Ostrovia 32:34 (14:15)