Klub Piłki Ręcznej Ostrovia

Junior młodszy r.1996

Przepustka do finałów ogólnopolskich Przepustka do finałów ogólnopolskich
Junior młodszy r.1996   18.12.2015r. 15:02 Dawid Bilski

Zespołu Szkół Transportowo - Elektrycznych w Ostrowie Wielkopolsim na co dzień reprezentujący zespół juniorów KPR Ostrovia w dniach 15-16  grudnia rywalizował w..

Przyzwyczailiśmy się do siebie, polubiliśmy i zżyliśmy Przyzwyczailiśmy się do siebie, polubiliśmy i zżyliśmy
Junior młodszy r.1996   03.03.2015r. 16:09 Dawid Bilski

To było 9 lat wspólnej, ciężkiej pracy uwieńczonej sukcesem - mowa o podopiecznych trenera Pawła Ruska z rocznika 1996, którzy w sezonie 2014/2015 reprezentując Klub..

Krzysztof Lijewski spotkał się z młodymi szczypiornistami Krzysztof Lijewski spotkał się z młodymi szczypiornistami
Junior młodszy r.1996, Klub   03.03.2015r. 14:02 Dawid Bilski

To było prawdziwe święto piłki ręcznej. We wtorek w Szkole Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim gościł Krzysztof Lijewski, reprezentant Polski, gracz Vive Tauron Kielce i..

Ostrovia piąta w Polsce! Ostrovia piąta w Polsce!
Junior młodszy r.1996   01.03.2015r. 13:38 Dawid Bilski

W ostatnim dniu rozgrywanego w Płocku turnieju 1/2 Mistrzostw Polski Juniorów zespół KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski pokonał Agrykolę Warszawa 28:18.   Awans..

Finały nie dla Ostrovii Finały nie dla Ostrovii
Junior młodszy r.1996   28.02.2015r. 12:11 Dawid Bilski

W sobotę juniorzy KPR Ostrovia ulegli Vive Tauron Kielce 24:25, co oznacza koniec szans na awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów.   W niedzielę..

Porażka z Wisłą Porażka z Wisłą
Junior młodszy r.1996   27.02.2015r. 19:49 Dawid Bilski

W inauguracyjnym meczu turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski Juniorów w Płocku zespół KPR Ostrovia uległ gospodarzom turnieju - szczypiornistom Wisły 24:36...

Będą walczyli w Płocku Będą walczyli w Płocku
Junior młodszy r.1996   25.02.2015r. 22:04 Dawid Bilski

Od piątku do niedzieli juniorzy Klubu Piłki Ręcznej Ostrovia rywalizowali będą w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski w Płocku. Awans do final four wywalczą dwie najlepsze..

Na półfinały do Płocka Na półfinały do Płocka
Junior młodszy r.1996   15.02.2015r. 18:19 Dawid Bilski

W rywalizacji o Mistrzostwo Polski Juniorów sezonu 2014/2015 pozostało już tylko 8 ekip. W dniach 27 luty-1 marca rozegrane zostaną dwa turnieje półfinałowe. KPR Ostrovia..

KPR Ostrovia w 1/2 Mistrzostw Polski ! KPR Ostrovia w 1/2 Mistrzostw Polski !
Junior młodszy r.1996   15.02.2015r. 13:38 Dawid Bilski

Juniorzy Klubu Piłki Ręcznej Ostrovia Ostrów Wielkopolski w niedzielnym meczu z CHKS-em Łódź wygrali 25:23 i awansowali do 1/2 Mistrzostw Polski Juniorów. ..

Wygrali i zostają w grze o awans! Wygrali i zostają w grze o awans!
Junior młodszy r.1996   14.02.2015r. 14:39 Dawid Bilski

Drugi dzień rozgrywanego w Mielcu turnieju 1/4 Mistrzostw Polski Juniorów przyniósł zdecydowanie lepsze wiadomości. KPR Ostrovia pokonała miejscową Stal 27:22 i zostaje w..

Porażka z Miedzią Porażka z Miedzią
Junior młodszy r.1996   13.02.2015r. 22:11 Dawid Bilski

W pierwszym dniu turnieju 1/8 Mistrzostw Polski Juniorów w Mielcu zespół KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski uległ Miedzi Legnica 20:26. W sobotę biało-czerwoni zmierzą..