Klub Piłki Ręcznej Ostrovia

Junior młodszy r.1997

Jeden z powołaniem, dwóch w rezerwie Jeden z powołaniem, dwóch w rezerwie
Junior młodszy r.1997   08.07.2014r. 14:35 Redakcja

Przed Patrykiem Folusznym kolejna konsultacja szkoleniowa oraz udział w turnieju międzypaństwowym w Rosji. Reprezentant KPR Ostrovia otrzymał powołanie od trenera Rafała Kuptela do..

Sukcesy w kadrze Wielkopolski Sukcesy w kadrze Wielkopolski
Junior młodszy r.1997   17.06.2014r. 14:05 Redakcja

Trzech zawodników KPR Ostrovia ma za sobą dobre występy w kadrze Wielkopolski na półfinałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Brodnicy.   Wielkopolska..

Piąte miejsce w MP. Gajek najlepszym strzelcem Piąte miejsce w MP. Gajek najlepszym strzelcem
Junior młodszy r.1997   25.05.2014r. 20:45 Redakcja

Dwie dogrywki były potrzebne do wyłonienia zwycięzcy spotkania o miejsca 5-6 w turnieju finałowym Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, który w niedzielę zakończył się w..

W niedzielę o piąte miejsce W niedzielę o piąte miejsce
Junior młodszy r.1997   24.05.2014r. 17:58 Redakcja

W sobotni poranek zespół KPR Ostrovia pokonał MKS Padwa Zamość 34:27 i w niedzielę zagra o miejsca 5-6 turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.   Na..

W Płocku jeszcze dwa mecze W Płocku jeszcze dwa mecze
Junior młodszy r.1997   23.05.2014r. 12:56 Redakcja

Piątek jest dniem przerwy dla uczestników turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Płocku. W sobotni poranek biało-czerwonych czeka pierwszy pojedynek o miejsca..

Awans do strefy medalowej był blisko Awans do strefy medalowej był blisko
Junior młodszy r.1997   22.05.2014r. 11:56 Redakcja

Zespół KPR Ostrovia zakonczył fazę grupową turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych rozgrywanego w Płocku z jednym zwycięstwem i dwoma porażkami.   Na..

Porażka na otwarcie MP Porażka na otwarcie MP
Junior młodszy r.1997   20.05.2014r. 10:41 Redakcja

Na otwarcie turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Płocku zespół KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski uległ KSSPR Końskie 25:29.   Do przerwy lepiej..

Pojechali walczyć na MP do Płocka Pojechali walczyć na MP do Płocka
Junior młodszy r.1997   19.05.2014r. 14:25 Redakcja

W poniedziałek o godzinie 14 zespół juniorów młodszych Klubu Piłki Ręcznej Ostrovia Ostrów Wielkopolski udał się na turniej finałowy Mistrzostw Polski w tej kategorii..

Na finały MP do Płocka Na finały MP do Płocka
Junior młodszy r.1997   11.05.2014r. 01:52 Redakcja

SKF WISŁA PŁOCK został wybrany na organizatora turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Ta impreza rozgrywana będzie w dniach 20-25 maja.   KPR Ostrovia trafił..

Drugie miejsce w w Kielcach Drugie miejsce w w Kielcach
Junior młodszy r.1997   04.05.2014r. 14:27 Redakcja

Drugie miejsce w końcowej klasyfikacji turnieju półfinał ego Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Kielcach zajął zespół KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski.  ..

Ostrovia w najlepszej ósemce w kraju! Ostrovia w najlepszej ósemce w kraju!
Junior młodszy r.1997   03.05.2014r. 13:11 Redakcja

Mamy finały - takiej treści sms-a otrzymaliśmy od trenera Rafała Stempniaka po sobotnim meczu turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski juniorów młodszych z Anilaną..

Udane otwarcie Udane otwarcie
Junior młodszy r.1997   02.05.2014r. 20:52 Redakcja

Pierwszy dzień turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Kielcach dobrze rozpoczął się dla podopiecznych trenera Rafała Stempniaka. KPR Ostrovia pokonała..