Klub Piłki Ręcznej Ostrovia

Junior starszy

Najlepsi Zawodnicy Final Four Najlepsi Zawodnicy Final Four
Junior starszy   17.03.2018r. 23:25 Redakcja

Organizatorzy Final Four Mistrzostw Polski Juniorów wybrali najlepszych zawodników dwudniowej imprezy. W tym gronie znalazł się przedstawiciel KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski..

Finał godny finału! Ostrovia czwarta Finał godny finału! Ostrovia czwarta
Junior starszy   17.03.2018r. 22:18 Redakcja

W niezwykle emocjonującym finale Mistrzostw Polski Juniorów 2018 MSPR Siódemka-Miedź Legnica pokonało MTS Kwidzyn 25:24 (11:14). Trzecie miejsce zajął MKS Truso Elbląg,..

Zagramy o brąz Zagramy o brąz
Junior starszy   16.03.2018r. 21:41 Redakcja

Pierwszy dzień Final Four Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanych w Ostrowie Wielkopolskim za nami. Zgodnie z przewidywaniami impreza cieszy się dużym zainteresowanie kibiców..

Harmonogram Final Four Harmonogram Final Four
Junior starszy   12.03.2018r. 18:10 Redakcja

Znamy już dokładny harmonogram Final Four Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Ręcznej, Jak wiadomo  tak impreza rozgrywana będzie w dniach 16-17 marca w Ostrowie Wielkopolskim...

Wspominamy ostatni Final Four Wspominamy ostatni Final Four
Junior starszy   11.03.2018r. 10:58 Redakcja

5 dni pozostało do rozpoczęcia Final Four Mistrzostw Polski Juniorów. Ostatnia taka impreza w Ostrowie Wielkopolskim miała miejsce w 2009 roku i skończyła się wielkim sukcesem. Drużyna..

Piękna seria trwa! Piękna seria trwa!
Junior starszy   04.03.2018r. 14:38 Redakcja

Na zakończenie turnieju 1/4 Mistrzostw Polski Juniorów zespół KPR Ostrovia pokonał gospodarzy turnieju, Miedź Legnica 31:29. Początek meczu to dobre otwarcie gospodarzy..

Ostrovia w Final Four !!! Ostrovia w Final Four !!!
Junior starszy   03.03.2018r. 20:51 Redakcja

Sobotnie rozstrzygnięcia turnieju 1/4 Mistrzostw Polski Juniorów w Legnicy sprawiły, że zespół KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski zapewnił sobie..

Zwycięstwo po karnych! Zwycięstwo po karnych!
Junior starszy   02.03.2018r. 20:42 Redakcja

Znakomita passa podopiecznych trenera Eugeniusza Lijewskiego trwa! W pierwszym spotkaniu turnieju 1/4 Mistrzostw Polski Juniorów zespół KPR Ostrovia po serii rzutów karnych..

Powalczą o Final Four Powalczą o Final Four
Junior starszy   26.02.2018r. 12:18 Redakcja

Kolejno z zespolami PGE Vive Kielce, Azoty Puławy i Miedź Legnica zmierzą się juniorzy KPR Ostrovia w turnieju 1/4 Mistrzostw Polski Juniorów. Ta impreza w dniach 2-4 marca..

Wielka klasa. Odrobili 7 bramek straty! Wielka klasa. Odrobili 7 bramek straty!
Junior starszy   18.02.2018r. 14:12 Redakcja

Pierwsze miejsce dla juniorów KPR Ostrovia w turnieju 1/8 Mistrzostw Polski. W ostatnim spotkaniu podopieczni trenera Eugeniusza Lijewskiego pokonali gospodarzy imprezy, MTS Kwidzyn..

Awans już pewny Awans już pewny
Junior starszy   17.02.2018r. 16:26 Redakcja

Podopieczni trenera Eugeniusza Lijewskiego już w najlepszej ósemce w kraju! W drugim dniu turnieju 1/8 Mistrzostw Polski zespół KPR Ostrovia pokonał Wybrzeże  Gdańsk 37:23...