Klub Piłki Ręcznej Ostrovia

Młodzik

Memoriał dla MKS Wieluń Memoriał dla MKS Wieluń
Młodzik   19.09.2017r. 14:08 Dawid Bilski

Drużyna MKS Wieluń została triumfaforem XIX Memoriału Kazimierza Frąszczaka w kategorii młodzików. Impreza zorganizowana przez KPR Ostrovia odbyła się w minioną niedzielę.  ..

Druga odsłona Memoriału Frąszczaka Druga odsłona Memoriału Frąszczaka
Młodzik   14.09.2017r. 21:40 Dawid Bilski

W niedzielę w hali SP nr 14 rozegrany zostanie młodzieżowy XIX Memoriał Kazimierza Frąszczaka. Do rywalizacji przystąpią młodzicy. W turnieju ujrzymy dwie drużyny KPR Ostrovia, MKS Wieluń..

W małym finale o brąz W małym finale o brąz
Młodzik   16.06.2017r. 19:12 Dawid Bilski

W półfinałowym pojedynku Final Four Pucharu ZPRP Młodzików zespół KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski uległ gospodarzom imprezy i w sobotę zagra mecz o brązowy..

Final Four na żywo w internecie! Final Four na żywo w internecie!
Młodzik   14.06.2017r. 15:10 Dawid Bilski

W piątek i sobotę podopieczni trenerów Rafała Stempniaka i Piotra Kierzka będą uczestniczyć w Final Four Pucharu ZPRP Młodzików. Gospodarzem tej imprezy będzie MTS Kwidzyn...

Final Four dla Ostrovii! Final Four dla Ostrovii!
Młodzik   03.06.2017r. 20:09 Dawid Bilski

Mega niespodzianka! Młodzicy Kpr Ostrovia pokonali dziś drużynę z Tarnowa 32;28 i awansowali do Final Four Pucharu ZPRP Młodzików! Gratulacje dla podopiecznych trenerów..

Decydujący mecz z Tarnowem Decydujący mecz z Tarnowem
Młodzik   02.06.2017r. 16:56 Dawid Bilski

Za młodzikami KPR Ostrovia już dwa pojedynki na turnieju 1/4 Pucharu ZPRP Młodzików. Biało-czerwoni pozostają w grze o awans do dalszej fazy tych rozgrywek.   W czwartek ostrowski..

Walczą w Gdańsku Walczą w Gdańsku
Młodzik   01.06.2017r. 14:40 Dawid Bilski

Od czwartku do soboty młodzicy KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski uczestniczą w Gdańsku w turnieju 1/4 Pucharu ZPRP Młodzików. Pierwszego dnia podopieczni trenerów Rafała..

Porażka z Vive Kielce Porażka z Vive Kielce
Młodzik   21.05.2017r. 14:38 Dawid Bilski

W ostatnim dniu turnieju 1/8 Pucharu ZPRP Młodzików zespół KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski uległ ekipie Vive Tauron Kielce 22:29. Podopieczni trenerów Rafała..

Awans do 1/4 już pewny Awans do 1/4 już pewny
Młodzik   20.05.2017r. 17:13 Dawid Bilski

Drugi dzień turnieju 1/8 Pucharu ZPRP Młodzików w Ostrowie Wielkopolskim przyniósł dwa wyrównane pojedynki. Ostatecznie zwycięstwa zanotowały Vive Tauron Kielce i KPR..

Udany początek Udany początek
Młodzik   19.05.2017r. 21:11 Dawid Bilski

W pierwszym dniu rozgrywanego w Ostrowie Wielkopolskim turnieju 1/8 Pucharu ZPRP Młodzików zwycięstwa zanotowały zespoły Vive Tauron Kielce oraz KPR Ostrovia.   Wyniki: KS VIVE..

Ponownie u siebie Ponownie u siebie
Młodzik   11.05.2017r. 19:17 Dawid Bilski

Klub Piki Ręcznej Ostrovia Ostrów Wielkopolski po zajęciu pierwszej pozycji w turnieju 1/16 Pucharu ZPRP Młodzików uzyskał prawo organizacji kolejnego szczebla tych rozgrywek. W..