Klub Piłki Ręcznej Ostrovia

Rocznik 2002 i młodszy


1/16 Mistrzostw Polski Juniorów 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów
Rocznik 2002 i młodszy   28.01.2020r. 07:43 Redakcja

Już w najbliższy weekend nasi juniorzy KPR Ostrovia 2002/2003 rozegrają 1/16 Mistrzostw Polski. W Piekarach Śląskich podopieczni Macieja Nowakowskiego i Rafała Stempniaka od piątku do..


JUNIORZY IDĄ PO ZWYCIĘSTWO! JUNIORZY IDĄ PO ZWYCIĘSTWO!
Rocznik 2002 i młodszy   12.12.2019r. 08:17 Redakcja

Juniorzy idą po mistrzostwo!   W ostatnim spotkaniu juniorzy KPR Ostrovii Ostrów Wlkp pokonali MKS Nielbę Wągrowiec 29:25.   Do końca ligii pozostały tylko 2 kolejki ale..


JUNIORZY ZNÓW TRIUMFUJĄ JUNIORZY ZNÓW TRIUMFUJĄ
Rocznik 2002 i młodszy   20.11.2019r. 07:08 Redakcja

Nasi waleczni juniorzy zwyciężają w kolejnym spotkaniu z ogromną przewagą, tym razem pokonując MKS Poznań 16:35 KPR Ostrovia Brawo chłopaki, oby tak dalej!   #DawajKPR..


SEGREGACJA ZMIENIA OSTRÓW SEGREGACJA ZMIENIA OSTRÓW
Rocznik 2002 i młodszy, Seniorzy   20.11.2019r. 06:57 Redakcja

Dziś w Ostrowskim Centrum Kultury odbył się finał konkursu ekologicznego, organizowanego przez MZO. Tym razem odbywał się on pod hasłem "Segregacja zmienia Ostrów".    W..


ZWYCIĘSTWO JUNIORÓW! ZWYCIĘSTWO JUNIORÓW!
Rocznik 2002 i młodszy   29.10.2019r. 14:24 Redakcja

Juniorskie Derby!   28.10.2019 nasi juniorzy pod okiem trenera Rafała Stempniaka znacznie pokonali drużynę z Kalisza, którą prowadzi trener Eugeniusz Lijewski. KPR Ostrovia..


WALECZNI JUNIORZY WALECZNI JUNIORZY
Rocznik 2002 i młodszy   17.10.2019r. 07:30 Redakcja

Juniorzy młodsi wygrywają na inaugurację!   W środę 16.10 swój pierwszy mecz rozegrali juniorzy młodsi KPR Ostrovia. Przeciwnikiem naszej drużyny była bardzo gościnna na..


ZWYCIĘSTWO JUNIORÓW! ZWYCIĘSTWO JUNIORÓW!
Rocznik 2002 i młodszy   04.10.2019r. 08:13 Redakcja

W pierwszym spotkaniu w Lidze Wielkopolski z drużyną z Poznania, nasi juniorzy zwyciężyli wynikiem 29:25   Serdecznie gratulujemy!


POZDROWIENIA Z KADRY! POZDROWIENIA Z KADRY!
Rocznik 2002 i młodszy   12.09.2019r. 11:23 Redakcja

Nasi reprezentanci Gracjan, Łukasz i Dawid serdecznie pozdrawiają z Pruszkowa ze zgrupowania kadry narodowej juniorów młodszych, gdzie intensywnie przygotowują się do nadchodzącego..


PRZYGOTOWANIA JUNIORÓW PRZYGOTOWANIA JUNIORÓW
Rocznik 2002 i młodszy   22.08.2019r. 12:01 Redakcja

Trwają przygotowania do rozgrywek ligowych zespołów KPR Ostrovia w kategorii junior młodszy oraz junior. Większość zawodników występujących w tych zespołach to uczniowie klas..


XVI Memoriał Kazimierza Frąszczaka XVI Memoriał Kazimierza Frąszczaka
Młodzik, Rocznik 2002 i młodszy   03.10.2014r. 12:45 Redakcja

 W sobotę i niedzielę czeka nas również duża dawka młodzieżowego grania w ramach XVI Memoriału Kazimierza Frąszczaka.   W sobotę w godzinach od 9.30 do 15 będą..


Memoriał K.Frąszczaka na półmetku Memoriał K.Frąszczaka na półmetku
Rocznik 2002 i młodszy   16.09.2012r. 01:20 Redakcja

Pierwszy dzień XIV Memoriałowego Turnieju Piłki Ręcznej chłopców im. Kazimierza Frąszczaka za nami.  W sobotę odbył się turniej w którym brały udział dzieci w rocznika..


W weekend memoriałowe granie W weekend memoriałowe granie
Junior młodszy r.1996, Rocznik 2002 i młodszy   11.09.2012r. 11:03 Redakcja

W sobotę i niedzielę rozgrywany będzie XIV Memoriałowy Turniej Piłki Ręcznej chłopców im. Kazimierza Frąszczaka w  hali sportowej Gimnazjum nr 4 w Ostrowie. Pierwszego dnia do..


SPONSOR GŁÓWNY
SPONSOR ZŁOTY
SPONSOR SREBRNY
SPONSOR BRĄZOWY
KLUB 100
Partner medyczny
PATRONAT MEDIALNY
Portal Ostrowa Wielkopolskiego

WSPÓŁPRACA
Galeria
Tabela
I liga mężczyzn grupa B
  Drużyna M Z R P Bramki Pkt.
0. - - - - - - -
0. - - - - - - -
0. - - - - - - -
0. - - - - - - -
1. WKS Grunwald Poznań 10 9 0 1 270 27
2. KPR Osrovia Ostrów Wlkp. 11 8 0 3 323 26
3. KS Stal Gorzów 10 9 0 1 308 26
4. MSPR Siódemka Miedź Legnica 11 8 0 3 322 23
5. WKS Śląsk Forza Wrocław 11 6 0 5 268 19
6. MKS Wieluń 11 6 0 5 293 16
7. PKM Zachód AZS UZ 11 4 0 7 302 13
8. Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 11 4 0 7 306 13
9. UKS Olimp Grodków 11 5 0 6 273 12
10. Anilana Łódź 11 3 0 8 303 10
11. MKS Real-Astromal Leszno 11 2 0 9 264 6
12. SPR Bór Oborniki Śląskie 11 1 0 10 317 4

Ostatni aktualizacja: 12.12.2019 08:46

KLUB PIŁKI RĘCZNEJ OSTROVIA
OSTRÓW WIELKOPOLSKI


ul. Kantaka 6
63-400 Ostrów Wielkopolski

Hala sportowa Gimnazjum nr 4
ul. Krotoszyńska 171

Projekt i wykonanie Michał Moch