Klub Piłki Ręcznej Ostrovia

TERMINARZ


TERMINARZ spotkań sezon 2019/2020 - I liga grupa B

I RUNDA:


1 kolejka - (21-22.09.2019)

Politechnika Anilana Łódź - KS Forza Wrocław

KS Stal Gorzów - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

UKS Olimp Grodków - Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

MSPR Siódemka Miedź Legnica - MKS Real-Astromal Leszno

WKS Grunwald Poznań - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

MKS Wieluń - SPR Bór Oborniki Śląskie


2 kolejka - (28-29.09.2019)

KS Forza Wrocław – SPR Bór Oborniki Śląskie

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - MKS Wieluń

MKS Real-Astromal Leszno - WKS Grunwald Poznań

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie - MSPR Siódemka Miedź Legnica

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - UKS Olimp Grodków

Politechnika Anilana Łódź - KS Stal Gorzów


3 kolejka - (5-6.10.2019)

KS Stal Gorzów - KS Forza Wrocław

UKS Olimp Grodków - Politechnika Anilana Łódź

MSPR Siódemka Miedź Legnica - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

WKS Grunwald Poznań - Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

MKS Wieluń - MKS Real-Astromal Leszno

SPR BÓR Oborniki Śląskie - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego


4 kolejka (12-13.10.2019)

KS Forza Wrocław - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

MKS Real-Astromal Leszno - SPR BÓR Oborniki Śląskie

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie - MKS Wieluń

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - WKS Grunwald Poznań

Politechnika Anilana Łódź - MSPR Siódemka Miedź Legnica

KS Stal Gorzów - UKS Olimp Grodków


5 kolejka (19-20.10.2019)

UKS Olimp Grodków - WKS Śląsk Forza Wrocław

MSPR Siódemka Miedź Legnica - KS Stal Gorzów

WKS Grunwald Poznań - Anilana Łódź

MKS Wieluń - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

SPR Bór Oborniki Śląskie - Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

PKM Zachód AZS UZ - MKS Real Astromal Leszno

 

6 kolejka (2-3.11.2019)

KS Forza Wrocław - MKS Real-Astromal Leszno

Olimpia MDEX Piekary Śląskie - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - SPR BÓR Oborniki Śląskie

Politechnika Anilana Łódź - MKS Wieluń

KS Stal Gorzów - WKS Grunwald Poznań

UKS Olimp Grodków - MSPR Siódemka Miedź Legnica

 

7 kolejka (9-10.11.2019)

MSPR Siódemka Miedź Legnica - KS Forza Wrocław

MKS Grunwald Poznań - UKS Olimp Grodków

MKS Wieluń - KS Stal Gorzów

SPR BÓR Oborniki Śląskie - Politechnika Anilana Łódź

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

MKS Real-Astromal Leszno - Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

 

8 kolejka (16-17.11.2019)

KS Forza Wrocław - Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - MKS Real-Astromal Leszno

Politechnika Anilana Łódź - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

KS Stal Gorzów - SPR BÓR Oborniki Śląskie

MSPR Siódemka Miedź Legnica - WKS Grunwald Poznań


9 kolejka (23-24.11.2019)

WKS Grunwald Poznań - KS Forza Wrocław

MKS Wieluń - MSPR Siódemka Miedź Legnica

SPR BÓR Oborniki Śląskie - UKS Olimp Grodków

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - KS Stal Gorzów

MKS Real-Astromal Leszno - Politechnika Anilana Łódź

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.


10 kolejka (30.11-01.12.2019)

KS Forza Wrocław - KPR OStrovia Ostrów Wlkp.

Politechnika Anilana Łódź - Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

KS Stal Gorzów - MKS Real-Astromal Leszno

UKS Olimp Grodków - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

MSPR Siódemka Miedź Legnica - SPR BÓR Oborniki Śląskie

WKS Grunwald Poznań - MKS Wieluń

 

11 kolejka (7-8.12.2019)

MKS Wieluń - KS Forza Wrocław

SPR BÓR Oborniki Śląskie - WKS Grunwald Poznań

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - MSPR Siódemka Miedź Legnica

MKS Real-Astromal Leszno - UKS Olimp Grodków

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - Politechnika Anilana Łódź

 

II RUNDA:


12 kolejka (8-9.02.2020)

KS Forza Wrocław - Politechnika Anilana Łódź

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - KS Stal Gorzów

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie - UKS Olimp Grodków

MKS Real-Astromal Leszno - MSPR Siódemka Miedź Legnica

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - WKS Grunwald Poznań

SPR BÓR Oborniki Śląskie - MKS Wieluń


13 kolejka (15-16.02.2020)

SPR BÓR Oborniki Śląskie - KS Forza Wrocław

MKS Wieluń - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

WKS Grunwald Poznań - MKS Real-Astromal Leszno

MSPR Siódemka MIedź Legnica - Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

UKS Olimp Grodków - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

KS Stal Gorzów - Politechnika Anilana Łódź


14 kolejka (22-23.02.2020)

KS Forza Wrocław - KS Stal Gorzów

Politechnika Anilana Łódź - UKS Olimp Grodków

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - MSPR Siódemka Miedź Legnica

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie - WKS Grunwald Poznań

MKS Real-Astromal Leszno - MKS Wieluń

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - SPR BÓR Oborniki Śląskie


15 kolejka (29.02-01.03.2020)

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - KS Forza Wrocław

SPR BÓR Oborniki Śląskie - MKS Real-Astromal Leszno

MKS Wieluń - Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

WKS Grunwald Poznań - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

MSPR Siódemka Miedź Legnica - Politechnika Anilana Łódź

UKS Olimp Grodków - KS Stal Gorzów


16 kolejka (7-8.03.2020)

KS Forza Wrocław - UKS Olimp Grodków

KS Stal Gorzów - MSPR Siódemka Miedź Legnica

Politechnika Anilana Łódź - WKS Grunwald Poznań

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - MKS Wieluń

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie - SPR BÓR Oborniki Śląskie

MKS Real-Astromal Leszno - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego


17 kolejka (14-15.03.2020)

MKS Real-Astromal Leszno - KS Forza Wrocław

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

SPR BÓR Oborniki Śląskie - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

MKS Wieluń - Politechnika Anilana Łódź

WKS Grunwald Poznań - KS Stal Gorzów

MSPR Siódemka Miedź Legnica - UKS Olimp Grodków


18 kolejka (28-29.03.2020)

KS Forza Wrocław - MSPR Siódemka Miedź Legnica

UKS Olimp Grodków - WKS Grunwald Poznań

KS Stal Gorzów - MKS Wieluń

Politechnika Anilana Łódź - SPR BÓR Oborniki Śląskie

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie - MKS REal-Astromal Leszno


19 kolejka (4-5.04.2020)

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie - KS Forza Wrocław

MKS Real-Astromal Leszno - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Politechnika Anilana Łódź

SPR BÓR Oborniki Śląskie - KS Stal Gorzów

MKS Wieluń - UKS Olimp Grodków

WKS Grunwald Poznań - MSPR Siódemka Miedź Legnica


20 kolejka (18-19.04.2020)

KS Forza Wrocław - WKS Grunwald Poznań

MSPR Siódemka Miedź Legnica - MKS Wieluń

UKS Olimp Grodków - SPR BÓR Oborniki Śląskie

KS Stal Gorzów - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

Politechnika Anilana Łódź - MKS Real-Astromal Leszno

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - Olimpia MEDEX Piekary Śląskie


21 kolejka (25-26.04.2020)

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - KS Forza Wrocław

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie - Politechnika Anilana Łódź

MKS Real-Astromal Leszno - KS Stal Gorzów

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - UKS Olimp Grodków

SPR BÓR Oborniki Śląskie - MSPR Siódemka Miedź Legnica

MKS Wieluń - WKS Grunwald Poznań


22 kolejka (2-3.05.2020)

KS Forza Wrocław - MKS Wieluń

WKS Grunwald Poznań - SPR BÓR Oborniki Śląskie

MSPR Siódemka Miedź Legnica - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

UKS Olimp Grodków - MKS Real-Astromal Leszno

KS Stal Gorzów - Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

Politechnika Anilana Łódź - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

 

 

SPONSOR GŁÓWNY
SPONSOR ZŁOTY
SPONSOR SREBRNY
SPONSOR BRĄZOWY
KLUB 100
Partner medyczny
PATRONAT MEDIALNY
Portal Ostrowa Wielkopolskiego

WSPÓŁPRACA
Galeria
Tabela
I liga mężczyzn grupa B
  Drużyna M Z R P Bramki Pkt.
0.
0.
0.
0.
0.
1. MSPR Siódemka Miedź Legnica - - - - - -
2. WKS Śląsk Wrocław - - - - - -
3. KPR Ostrovia - - - - - -
4. TL Ubezpieczenia Stal Gorzów - - - - - -
5. WKS Grunwald Poznań 10 9 0 1 270 27
6. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 11 8 0 3 323 26
7. SPR Bór-Joynext Oborniki Śląskie 10 9 0 1 308 26
8. SPR Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 11 8 0 3 322 23
9. UKS Olimp Grodków 11 6 0 5 268 19
10. PKM Zachód AZS Uniwersytet Zielonogórski 11 6 0 5 293 16
11. MKS Real-Astromal Leszno 11 4 0 7 302 13

Ostatni aktualizacja: 16.03.2021 23:30

KLUB PIŁKI RĘCZNEJ OSTROVIA
OSTRÓW WIELKOPOLSKI


ul. Kantaka 6
63-400 Ostrów Wielkopolski

Hala sportowa Gimnazjum nr 4
ul. Krotoszyńska 171

Projekt i wykonanie Michał Moch
© 2012 KPR OSTROVIA. Wszelkie prawa zastrzeżone.