Informacje organizacyjne przed inauguracją sezonu ORLEN Superligi

29 серп. 2023 |

Środa (30.08.) - 18:00 to godzina zero dla naszego klubu. To właśnie wtedy zainaugurujemy nasz drugi sezon w Superlidze. Do 3mk Areny przyjedzie brązowy medalista – Górnik Zabrze. Spotkanie będzie także otwarciem całego sezonu ORLEN Superligi 2023/2024. Swoją obecność zapowiedzieli przedstawiciele rozgrywek, Związku Piłki Ręcznej w Polsce z selekcjonerem reprezentacji Polski – Marcinem Lijewskim na czele. Poniżej mamy dla Was kilka niezbędnych informacji, które mogą się przydać wszystkim kibicom.

Najważniejsza informacja jest taka, że wciąż w sprzedaży są bilety na to spotkanie. Do środy cena normalnej wejściówki zakupionej na platformie www.biletserwis.pl to 25 złotych, bilety ulgowe w cenie 10 złotych. Bilet rodzinny (2 bilety normalne + 1 ulgowy + kolejny ulgowy za złotówkę) to koszt 50 złotych. Dzieci do szóstego roku życia wchodzą na mecz za darmo, bez gwarancji miejsca. 

Kasa w 3mk Arenie Ostrów będzie otwarta w środę od godz. 8:00. Wtedy cena każdego biletu + 5 złotych. Tak jak było to w poprzednim sezonie i tym razem posiadacze Ostrowskiej Karty Krwiodawcy na spotkania ORLEN Superligi wchodzą za darmo (za okazaniem karty oraz dowodu tożsamości w kasie).

Bramy 3mk Areny Ostrów dla wszystkich kibiców będą otwarte w dniu meczu o godz. 16:30. Klub Arged Rebud KPR Ostrovia przygotował dla wszystkich fanów atrakcji w trakcie spotkania. – Budująco i motywująco działają na nas wszystkie pozytywne informacje na temat naszego klubu, płynące z całej kraju. Dlatego nie stoimy w miejscu i chcemy, żeby każde spotkanie z udziałem naszej drużyny było wielkim widowiskiem sportowym. W środę mamy sporo atrakcji dla wszystkich kibiców, którzy pojawią się na trybunach Areny. Z każdym kolejnym spotkaniem będziemy mieli ich coraz więcej, więc gorąco zapraszam wszystkich w środę o godz. 18 do naszej hali – mówi prezes klubu Jakub Kaszuba.

Wszyscy dziennikarze, którzy do wtorku (29.08.) złożyli wnioski on-line w biurze prasowy ORLEN Superligi, w środę będą mogli odbierać akredytacje całosezonowe oraz jednorazowe. Wejście dla mediów będzie także czynne od godz. 16:30.

Transmisję z środowego meczu otwarcia będzie można zobaczyć także w Polsacie Sport News. Spotkanie skomentują Tomasz Włodarczyk oraz Iwona Niedźwiedź.