Medycy grają razem z Arged KPR Ostrovia!

18 бер. 2023 |

Spotkanie 19. serii PGNiG Superligi Arged KPR Ostrovia – Azoty Puławy zagramy razem z Zespołem Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim, czyli pracownikami szpitala. W niedzielę od godz. 17:45 w Arenie Ostrów na wszystkich kibiców będzie czekać wiele atrakcji przygotowanych przez lekarzy oraz ratowników medycznych. Będzie to nie lada gratka dla najmłodszych.

Chcemy w ten sposób wyrazić wdzięczność za zaangażowanie w sprawy mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego i całej Południowej Wielkopolski, dobre serca, poświęcenie i oddanie misjom tego trudnego zawodu, który dba o bezpieczeństwo i ratuje ludzkie życia. Pierwszy gwizdek sędziów w meczu 19. serii PGNiG Superligi: Arged KPR Ostrovia - Azoty Puławy o godz. 18:45. Transmisję z tego spotkania będzie można zobaczyć w TVP Sport. 

Nasza współpraca z ostrowskimi medykami także układa się bardzo dobrze. Dlatego chcemy wszystkich lekarzy uhonorować i podziękować za to co robią dla nas, dla mieszkańców i obywateli Ostrowa Wielkopolskiego. Pozostałe mecze organizowaliśmy ze strażakami i policjantami, teraz przyszedł czas na medyków. Pierwszy rzut wykona dyrektor naszego szpitala lek. Dariusz Bierła. Zespół Szpitalnego Oddziału Ratunkowego będzie wprowadzał flagi przed prezentacją zespołów. W holu Areny Ostrów będzie kącik animacji dla najmłodszych w tematyce medycznej. Widzieliśmy na poprzednich spotkaniach, że cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem, więc zapraszamy wszystkich kibiców, żeby wcześniej przychodzili na mecz z Azotami Puławy – mówi prezes Arged KPR Ostrovia – Jakub Kaszuba.