Igor Krivokapic nowym rozgrywającym Ostrovii!

25 lip 2023 |

30-letni Czarnogórzec Igor Krivokapic został nowym zawodnikiem Arged Rebud KPR Ostrovia. Środkowy rozgrywający oprócz występów w rodzimej lidze, grał również w Izraelu i Rumunii. - Od dłuższego czasu rozglądaliśmy się za wzmocnieniem na tej pozycji. Było kilku kandydatów, których wnikliwie obserwowaliśmy. Ostatecznie wybór padł na Igora. To doświadczony rozgrywający, który może nie straszy warunkami fizycznymi, ale głęboko wierzymy, że jeszcze bardziej przyspieszy naszą grę i będzie wartością dodaną zespołu - mówi prezes ostrowskiego klubu Jakub Kaszuba.

Mierzący 183 cm wzrostu zawodnik swoją przygodę z piłką ręczną rozpoczynał w czarnogórskim RK Lovcen. Młodzieżowy reprezentant swojego kraju szybko zdecydował się wyjechać do mocniejszych lig, grając m.in. na Węgrzech, w Rumunii (CSM Vaslui) oraz Izraelu (Maccabi Avishai Motzkin).

Popularny "Gile" związał się z ostrowskim klubem rocznym kontraktem, a do zespołu dołączył podczas poniedziałkowego treningu w 3mk Arenie. - Jestem tutaj bardzo krótko, ale mogę z całą pewnością powiedzieć, że pierwsze wrażenia mam bardzo dobre. Ludzie w klubie przyjęli mnie z wielką serdecznością. Wczoraj odbyłem swój pierwszy trening w 3mk Arenie Ostrów i muszę powiedzieć, że bardzo podoba mi się mój nowy dom - mówi 30-letni rozgrywający.

- Kilka razy oglądałem polską ligę i uważam, że jest bardzo dobrze zorganizowana i profesjonalna i z każdym sezonem idzie do przodu. W Arged Rebud KPR Ostrovia chcę pokazać się z jak najlepszej strony. Dam z siebie wszystko, aby pomóc swojej nowej drużynie osiągnąć wyznaczone cele. Chciałbym zagrać o jak najwyższe miejsce w Superlidze w nowym sezonie, dlatego tutaj trafiłem - dodaje Igor Krivokapic.