Orest Pudliński nowym zawodnikiem Arged Rebud KPR Ostrovia!

15 lut 2024 |

Przywitajcie w naszej drużynie nowego zawodnika - Oresta Pudlińskiego, który jest odważniejszy niż Mateusz Wojciechowski i silniejszy niż Krzysiek Misiejuk, bo walczący każdego dnia z niezwykle przebiegłym rywalem!

Orest jest uczniem szkoły podstawowej, który z pasją oddaje się nauce, zwłaszcza liczeniu i układaniu kostek Rubika. Wielką radość sprawia mu również gra na instrumentach. Orest uwielbia też jeździć na rowerze i cieszyć się dzieciństwem, a ostatnio zaczął komponować własne utwory muzyczne.

Niestety jego życie zmieniło się, gdy zdiagnozowano wieloogniskowe złośliwe guzy wewnątrzczaszkowe. Przeszedł już dwie operacje neurochirurgiczne, które miały na celu wycięcie części guzów oraz rekonstrukcję sklepienia i podstawy czaszki, by ochronić jego wzrok. Obecnie Orest co tydzień odwiedza oddział chemioterapii, aby przyjmować leki. Jego leczenie wymaga także systematycznej i intensywnej rehabilitacji.

Jesteśmy tu, aby prosić Was o wsparcie dla Oresta. Każda wpłata, bez względu na jej wielkość, będzie ogromnym wsparciem w jego walce z chorobą. Środki zebrane w tej zbiórce zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów leczenia, zakup niezbędnych lekarstw i sprzętu rehabilitacyjnego.

Pieniążki dla naszego dzielnego wojownika zbieramy tutaj: https://wolniodraka.pl/donations/orest-pudlinski/