Tym razem zagramy razem z Policją!

24 lut 2023 |

Kontynuujemy naszą współpracę ze służbami mundurowymi. Spotkanie 17. serii PGNiG Superligi Arged KPR Ostrovia - Gwardia Opole zagramy razem z Komendą Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim. W sobotę od godz. 17:30 przed Areną Ostrów na wszystkich kibiców będzie czekać wiele atrakcji przygotowanych przez naszych dzielnych policjantów. Będzie to nie lada gratka dla najmłodszych.

W organizację meczu derbowego włączyli strażacy z Ostrowa Wielkopolskiego. Tym razem spotkamy się z Komendą Powiatową Policji z naszego miasta. Pierwsze podanie wykona Komendant KPP w Ostrowie Wielkopolskim - insp. Piotr Wilkowski. Flagę PGNiG Superligi oraz obu klubów wniosą także funkcjonariusze policji.

Przed Areną Ostrów staną trzy radiowozy, w tym specjalistyczny pojazd ruchu drogowego. W holu obiektu będziemy mieli okazję zobaczyć motocykle, którymi na interwencje wyjeżdżają funkcjonariusze policji. Dla najmłodszych będzie dostępny kącik animacji z wieloma atrakcjami. Podobnie jak to było przy okazji meczu derbowego.

​​​​​​​Chcemy w ten sposób wyrazić wdzięczność za zaangażowanie w sprawy mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego i całej Południowej Wielkopolski, dobre serca, poświęcenie i oddanie misjom tego trudnego zawodu, który dba o bezpieczeństwo i ratuje ludzkie życia. DZIĘKUJEMY i do zobaczenia w sobotę od godziny 17:30!